Proszę czekać...
zamknij

Zdrowie i uroda

Brak obrazka

Aspasja

Dodano: 16.05.2014

W ramach oferty naszego salonu kosmetycznego zapewniamy realizację szerokiego zakresu zabiegów kosmetycznych oraz medycyny estetycznej. W naszym salonie zapewniamy kompleksowe usługi dla naszych klientek, które obejmują również przygotowanie stylizacji włosów. Realizujemy specjalne ofertę usług związanych ze stylizacją ślubną zapewniając między innymi koloryzację włosów, pielęgnację oraz nawilżenie włosów wykonanie fryzury ślubnej, stylizację fryzury męskiej, koloryzację dla mężczyzn, makijaż ślubny, makijaż fotograficzny do sesji zdjęciowej.

Brak obrazka

Aspasja

Dodano: 16.10.2015

Pragniemy zaproponować Państwu atrakcyjne zabiegi medycyny estetycznej, fryzjerstwo, masaże, a nawet odchudzanie czy makijaż permanentny. Przygotowaliśmy klientom różnorodne usługi kosmetyczne przeznaczone na co dzień i zgodnie z oczekiwaniami okolicznościowymi. Chętnie przyjmujemy w salonie mężczyzn i kobiety. Kierujemy się najwyższym standardem jakościowym. Wyjaśniamy przebieg zabiegów, organizujemy liczne promocje obniżające koszty odświeżenia wyglądu. Zachęcamy do skorzystania z bogatej oferty.

Więcej o firmie: Odchudzanie Łódź
Brak obrazka

Aspasja

Dodano: 08.10.2015

Salon urody Aspasja specjalizuje się w świadczeniu usług na najwyższym, do tego europejskim poziomie. Jako jeden z nielicznych w Łodzi, gdzie posiada swoją siedzibę, oferuje nowoczesne i kompleksowe zabiegi medycyny estetycznej. To salon oferujący również masaże, odchudzanie, stylizację fryzur i paznokci. Dba o samopoczucie swoich klientów, dlatego też w ramach SPA oferuje szereg zabiegów relaksacyjnych. Posiada wykwalifikowanych i zarazem doświadczonych pracowników, z którymi wciąż może się rozwijać.

Brak obrazka

Benzacne

Dodano: 07.08.2015
Benzacne jest żelem wyjątkowo często wybieranym przez młode osoby, które zmagają się z trądzikiem pospolitym. To żel, który należy stosować dziennie, zgodnie z zaleceniami. Wówczas tez najszybciej można będzie zauważyć wszystkie pozytywne rezultaty, które tylko związane będą z użytkowaniem go. Preparat ten wyprodukowała firma Takeda Pharma Sp. z o.o., a opis specyfiku można znaleźć na stronie benzacne.pl. Środek ten działa skutecznie, zarówno przy słabszych, jak i silniejszych objawach trądziku.
Brak obrazka

e-skleportopedyczny.pl

Dodano: 15.09.2016
Zapraszamy do naszego sklepu internetowego, w którym można zakupić sprzęt ortopedyczny, rehabilitacyjny i profilaktyczny, a ponadto sprzęt i artykuły medyczne, sanitarne jak i pomocnicze. Wszystkie produkty pochodzą od sprawdzonych producentów i charakteryzują się wysoką jakością. Zachęcamy również do zapoznania się z naszą wypożyczalnią sprzętu medycznego.
Brak obrazka

Laser DeLux

Dodano: 08.07.2016
W naszych salonach działających na terenie całego kraju zapewniamy naszym klientom szeroki zakres zabiegów zarówno estetycznych oraz laserowych. Posiadamy komfortowe warunki, w których realizowane są poszczególne zabiegi a jednocześnie kadrę doświadczonych specjalistów, co pozwala nam zapewnić realizowanie poszczególnych zabiegów na najwyższym poziomie. Jednocześnie w naszych salonach jesteśmy w stanie zapewnić również realizowanie zabiegów wyłącznie przy wykorzystaniu najnowocześniejszego sprzętu. Zapraszamy do współpracy!
Więcej o firmie: Usuwanie blizn
Brak obrazka

Laser DeLux Kosmetyka Laserowa Salon w Poznaniu

Dodano: 18.02.2016
Wykonujemy na co dzień zabiegi depilacji laserowej w naszym profesjonalnym studiu kosmetycznym. Posiadamy w gabinecie certyfikowany laser charakteryzujący się całkowitym bezpieczeństwem dla klienta. Depilujemy każdą część ciała, a przed zabiegiem sugerujemy bezpłatne konsultacje, aby wyeliminować ewentualne przeciwwskazania. Wyróżnia nas ponad 300 00 skutecznie zrealizowanych zabiegów. Dodatkowo jesteśmy w stanie przywrócić piękny wygląd skórze kobiet oraz mężczyzn i zagwarantować zabiegi redukcji tłuszczu, bez potrzeby wysiłku fizycznego.
Brak obrazka

Laser DeLux Kosmetyka Laserowa Salon w Szczecinie

Dodano: 20.06.2016
W salonach kosmetycznych sieci LaserDeLux staramy się, aby Klienci wychodzili po zabiegach odmłodzeni, pogodni, pozytywnie nastawieni do życia. Systematycznie wykonywane zabiegi kosmetyczne poprawiają jakość skóry i jej kondycję. Z wiekiem pogarsza się struktura ciała, dlatego odżywiając skórę, dając jej składniki odżywcze, poprawiając koloryt stajesz się atrakcyjniejsza. Zadbaj o siebie w każdym wieku. Hitem salonu w Szczecinie są laserowe zabiegi usuwania zbędnego owłosienia. To nowoczesna metoda – działa szybko i skutecznie. Proponujemy na wiosnę nowe pakiety cenowe.
Więcej o firmie: Depilacja laserowa
Brak obrazka

Laser DeLux Kosmetyka Laserowa Salon w Warszawie

Dodano: 13.05.2016
Od wielu lat nasze salony działają na terenie całego kraju, gdzie naszym klientom jesteśmy w stanie zapewnić wykonanie szerokiego zakresu zabiegów zawiązanych zarówno z laserowymi zabiegami, jak depilacja laserowa jak też zabiegów estetycznych. Posiadamy zarówno zespół doświadczonych specjalistów a jednocześnie nowoczesny sprzęt, który pochodzi od renomowanych producentów, co pozwala nam zapewnić naszym klientom bezpieczeństwo realizowania poszczególnych zabiegów. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy i do kontaktu!
Brak obrazka

LaserCare

Dodano: 30.03.2016
Na terenie Warszawy zapewniamy szeroki zakres zabiegów laserowych, które pozwalają na uzyskanie zarówno efektów związanych z poprawianiem wyglądu a jednocześnie depilacji laserowej, która pozwala na uzyskanie długoterminowych efektów. W naszym salonie zapewniamy zarówno komfortowe warunki, w których realizowane są poszczególne zabiegi, jak też realizowanie zabiegów jedynie z wykorzystaniem zaawansowanych technologicznie laserów. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy w ramach naszej strony firmowej oraz do kontaktu!
Brak obrazka

Mobilne Badania

Dodano: 05.03.2015
Farmamarketing to specjalność agencji Mobilne Badania, zajmującej się organizowaniem eventów medycznych. Nasze usługi charakteryzują się pełną kompleksowością, dzięki czemu całość zadań bierzemy na swoje barki, odciążając całkowicie naszych klientów. Ponadto duże doświadczenie i profesjonalne podejście do tematu sprawiają, że jesteśmy w stanie skutecznie zachęcać ludzi do udziału w badaniach i promować zdrowy tryb życia. Z naszych badań skorzystało już wiele ponad 100 tysięcy pacjentów, a współpraca z ponad 1300 lekarzami to gwarancja, że w przyszłości pomożemy jeszcze większej ilości osób. Zachęcamy do współpracy
Więcej o firmie: Marketing medyczny
Brak obrazka

Proclinic

Dodano: 03.04.2016
Wieloletnie doświadczenie, które nasze centrum medyczne posiada na rynku usług medycznych pozwala nam zapewnić naszym pacjentom wykonanie usług zarówno z zakresu takich dziedzin medycznych jak ginekologia, laryngologia czy dermatologia, jak też zabiegów medycznych związanych z chirurgią plastyczną czy też zabiegów medycyny estetycznej. Posiadamy zarówno nowoczesny sprzęt diagnostyczny jak też medyczny, co pozwala na, świadczyć wysokiej jakości usługi medyczne. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty medycznej!
Brak obrazka

ProClinic Dental

Dodano: 01.09.2016
Nasza klinika działająca na rynku stomatologii posiada wieloletnie doświadczenie, które pozwala nam zapewnić naszym pacjentom wykonanie zarówno profesjonalnych a jednocześnie kompleksowych usług, które pozwalają na uzyskanie zarówno poprawy kształtu zębów czy też na poprawienie również bieli zębów w ramach zabiegów wybielania. Posiadamy zarówno zespół doświadczonych specjalistów a także nowoczesny sprzęt, który pozwala nam zapewnić również realizowanie wysokiej jakości zabiegów związanych ze stomatologią zachowawczą.
Strona Słońce w pigułce

Słońce w pigułce

Dodano: 27.06.2015
VITA buer D3 jest to suplement wzbogacający dietę o witaminę D. Prawie nikt w naszym kraju nie osiąga wymaganej dziennej dawki tej witaminy, dlatego najłatwiejszym sposobem jest dostarczanie jej w formie kapsułek. Witamina D ma wpływ na prawidłowe funkcjonowanie mięśni i układu odpornościowego, dlatego jest dla nas tak ważna. Możemy dostarczyć ją organizmowi dzięki słońcu, lecz w naszym klimacie działa to tylko przez kilka letnich miesięcy. Poza tym nie można stosować żadnego kremu z filtrem, ponieważ całkowicie blokuje on wytwarzanie tej witaminy.