Proszę czekać...
zamknij

Motoryzacja i transport

Strona Alkotestery

Alkotestery

Dodano: 18.05.2015
Firma Alkotestery, oferująca najlepsze na rynku alkomaty, posiada szeroki asortyment. Wlicza się do nich alkomaty jednorazowe, z drukarką, ze wzorcowaniem i dodatkowymi funkcjami. Produkty tej firmy są nagrodzone pod względem wysokiej jakości produktu i usług, jak i systemu zarządzania. Ta firma jest znana także ze szczególnej dbałości o najwyższą jakość usług i produktów. Szczyci się najwyższym światowym poziomem, o którym dowiaduje się policja, wojsko, firmy, instytucje rządowe i pozarządowe. Oni wszyscy korzystają z profesjonalnych alkomatów dostarczanych przez tą firmę.
Więcej o firmie: Alkomatów dowodowe, Alkomaty
Brak obrazka

Auto szkoła Extreme

Dodano: 08.06.2016
Auto szkoła Extreme to idealne miejsce, by rozpocząć swoją przygodę z prawem jazdy. Jako jedna z nielicznych placówek szkolenia kierowców w Łodzi uzyskaliśmy bardzo wysoki współczynnik zdawalności wśród naszych kursantów. Kursy w naszej auto szkole można rozpocząć w trzech trybach: normalnym, weekendowym oraz przyspieszonym. Nasi instruktorzy to doświadczeni kierowcy, którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą ze swoimi kursantami. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty na firmowej stronie internetowej Extreme!
Brak obrazka

Auto szkoła M Bajon

Dodano: 15.07.2016
Od wielu lat działamy na rynku realizowania kursów oraz szkoleń, które przygotowują kursantów do zdawania egzaminów na poszczególne kategorie prawa jazdy. Działamy na rynku od 1990 roku, co pozwala nam zapewnić zarówno efektywne oraz indywidualnie dopasowane kursy i szkolenia zarówno przygotowujące do zdawania podstawowych egzaminów na prawo jazdy, jak też pozwalających na uzyskanie uprawnień do obsługiwania wózków widłowych czy taksówek. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty naszej szkoły!
Strona Eurospedycja

Eurospedycja

Dodano: 30.09.2017
W firmie Eurospedycja od 2008 roku zajmujemy się świadczeniem usług spedycyjnych dla naszych klientów. Skupiamy się głównie na UK oraz Irlandii, ale także jesteśmy do Państwa dyspozycji w innych krajach europejskich. Nasza oferta włącza: tanie przesyłki kurierskie, przewóz mienia niestandardowego, w tym przewóz palet, mebli, RTV, rowerów, skuterów, motocykli czy aut. Ponadto organizujemy szybkie i sprawne przeprowadzki. Zapewniamy atrakcyjne ceny i możliwość trackingu na naszej stronie internetowej. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!
Brak obrazka

Krotoski-Cichy

Dodano: 07.01.2014
Grupa Krotoski i Cichy sprzedaje samochody nowe i używane na bardzo atrakcyjnych warunkach lub na raty. Oferujemy także sprzedaż flotową- w tym zakresie współpracujemy między innymi z dużymi firmami oraz instytucjami. Gwarantujemy dobre warunki cenowe, pełen pakiet ubezpieczeń oraz stale dostępny serwis. Zachęcamy także do zapoznania się z ofertą naszego sklepu. Znajdziecie tam Państwo wszelkie części zamienne zarówno używane jak i nowe. Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem- z nami warto współpracować!
Więcej o firmie: Dealer Audi i VW
Strona Landcar

Landcar

Dodano: 31.03.2017
Zajmujemy się w naszej firmie realizowaniem profesjonalnych oraz kompleksowych usług dotyczących sprzedaży szerokiego zakresu modeli samochodów zarówno nowych a także używanych marki Kia. W naszej firmie jesteśmy w stanie zapewnić klientom firmowym wykonanie usług również obsługiwania flot samochodów. Specjalizujemy się w naszej firmie w realizowaniu również likwidowania szkód, co jesteśmy w stanie zapewnić w ramach naszego nowoczesnego centrum likwidacji szkód, gdzie gwarantujemy całodobowe wsparcie klientów.
Brak obrazka

Licki

Dodano: 15.05.2014
Jesteśmy firmą, która specjalizuje się w realizowaniu profesjonalnych usług związanych z transportem oraz spedycją. Nasza firma posiada licencje krajowego oraz międzynarodowego spedytora. Współpracujemy z wieloma sprawdzonymi przewoźnikami. Sami realizujemy transport specjalistyczny. Zapewniamy również realizowanie usług serwisu biurowego, który obejmuje między innymi nadawanie korespondencji. Gwarantujemy szybki, bezpieczny oraz efektywny przepływ informacji oraz dokumentów na rzecz różnej wielkości firm
Strona Monsters

Monsters

Dodano: 23.07.2018

Specjalnością naszej firmy jest realizowanie dla naszych klientów wysokiej jakości wyrobów w postaci zarówno kocyków oraz poduszek dla dzieci oraz body. Wszystkie nasze wyroby wykonywane są wyłącznie z naturalnych materiałów, które jednocześnie pochodzą od renomowanych producentów. Jednocześnie naturalne dzianiny zapewniają również bezpieczne dla skóry dziecka. Gwarantujemy naszym klientom również atrakcyjne pod względem jakości wykonania wyroby dla najmłodszych dzieci. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy!

Brak obrazka

Run

Dodano: 26.09.2015
Wszystkim naszym klientom zarówno biznesowym jak też indywidualnym oferujemy wykonanie przeprowadzek krajowych oraz międzynarodowych. Wieloletnie doświadczenie naszej firmy na rynku pozwala nam zapewnić w pełnie bezpieczny transport z wykonaniem wielu kompleksowych usług, które obejmują montaż, demontaż mebli oraz urządzeń biurowych. Nasza firma posiada wiele certyfikatów potwierdzających jakość świadczonych usług. Gwarantujemy naszym klientom w pełni elastyczne usługi, które możemy indywidualnie dopasować do potrzeb naszych klientów.
Więcej o firmie: Przeprowadzka, Przeprowadzki