Proszę czekać...
zamknij

Dom i ogród

Strona Asd

Asd

Dodano: 29.11.2013
Naszą specjalizacją jest sprzedawanie urządzeń do systemów zabezpieczeń i nie tylko. Klienci znajdą u nas urządzenia do systemów sygnalizacji włamania i napadu, telewizji przemysłowej, sygnalizacji pożarowej, okablowania strukturalnego czy też kontroli dostępu. Oferuje również systemy nagłaśniające i konferencyjne. ASD to pełen profesjonalizm. Dysponujemy koncesją Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji w temacie fizycznej i technicznej ochrony mienia, więc możecie bez obaw nam zaufać. ASD to także montowanie, instalacja oraz serwis urządzeń i wyżej wspomnianych systemów.
Strona ASD Czujki

ASD Czujki

Dodano: 04.12.2015
Czujki dymu, gazu, wysokiej temperatury to typowe produkty, jakie można znaleźć w sklepie asd.pl. Firma prowadząca witrynę od lat zajmuje się planowaniem i instalacją elektronicznych systemów zabezpieczeń, w tym również czujek przeciwpożarowych. Inne rozwiązania dostępne w sklepie, to czujki magnetyczne, wstrząsowe, podczerwieni i ruchu, których zadaniem jest dostarczanie informacji o zmianie w otoczeniu do systemu alarmowego. A kontaktrony w oknach czy czujki stłuczeniowe to idealny sposób na informowanie o próbie włamania czy wtargnięcia.
Strona ASD Monitoring

ASD Monitoring

Dodano: 30.01.2015
Zdając sobie sprawę z tego, iż bezpieczeństwo jest najważniejsze, przygotowując ofertę naszej firmy, zadbaliśmy o profesjonalny i zarazem bardzo skuteczny system zabezpieczający. Dzięki niemu klienci indywidualni czy też firmy, mogą chronić swój majątek, mając wszystko pod pełną kontrolą. W swojej dyspozycji posiadamy system monitorujący, informujący i wiele, wiele innych. Dla pełnego zadowolenia naszych klientów, oferujemy im dodatkowo profesjonalne doradztwo, zapewniając pomoc na każdym etapie tworzenia zabezpieczeń.
Strona Deante

Deante

Dodano: 20.03.2016
Nie tylko wysoka jakość, ale przede wszystkim piękne wyposażenie do kuchni i łazienki stanowi zainteresowanie wielu z nas. Chcemy, aby te pomieszczenia były funkcjonalne, bezpieczne i w pełni użyteczne. Jest tak, jeśli decydujemy się na wyroby pochodzące z naszej firmy. Możemy posiadać do oferty tej firmy pełne zaufanie, ponieważ posiada certyfikat najwyższej jakości ISO. Dodatkowo swój asortyment regularnie zwiększa, co ma wpływ na zaprezentowanie klientom lepszej oferty. Decyduje to jeszcze o dostarczeniu klientowi doradztwa w zakresie zakupu.
Strona PHU ARTEX

PHU ARTEX

Dodano: 15.06.2018
Firma Kulczyk specjalizuje się w realizowaniu usług z zakresu m.in. wycinki drzew, karczowania pni oraz zakładania trawników. Firma posiada spore doświadczenie w tej branży, spełniając wszystkie wymagania klientów. Pracownicy dysponują odpowiedniej klasy narzędziami do pracy. Wykorzystywana przy pielęgnacji zieleni jest technika alpinistyczna, dzięki czemu usługi porządkowe są wykonywane profesjonalnie, sprawnie oraz bezpiecznie. Prace porządkowe prowadzone są na terenie posesji prywatnych, cmentarzy, lasów, czy też w centrum większych miast.
Brak obrazka

Sembella

Dodano: 14.08.2015
Sembella jest firmą oferującą materace różnego rodzaju, które wykazują silne właściwości prozdrowotne. Dodatkowo, realizuje również zlecenia indywidualne.  Są to solidne materace i dodatkowo wyjątkowo funkcjonalne, sprawdzające się w każdej sytuacji. Każdy z tych materacy można dobrać wprost do swoich potrzeb, gdyż są to materace rożnego rodzaju. Ich dokładne zastosowanie zostało opisane na stronie sembella.pl, a więc nikt nie powinien mieć problemu z wytypowaniem najwłaściwszego dla siebie.
Strona Villadecor

Villadecor

Dodano: 30.12.2015
Starannie wykonane meble najwyższej jakości importowane z najlepszych firm w europie to znak rozpoznawczy sklepu Villa Decor. Stawiamy na wyjątkowy styl, jakość, ponadczasowe i oryginalne rzeczy. Oprócz mebli i dodatków do salonu, sypialni, przedpokoju, kuchni i jadalni oraz łazienki oferujemy oświetlenie, dekoracje okien oraz artykuły wystroju wnętrz i ciekawe dekoracje. Niezwykle wyszukane przedmioty cieszą się ogromną popularnością, a dostanie ich w ofertach innych salonów meblowych jest niemożliwe.